Dominik Marchlewski

18 – letni Dominik Marchlewski z Grudziądza 26 grudnia 2015 uległ poparzeniu ponad 54% powierzchni ciała na skutek zapalenia biopaliwa do kominka. Poparzeniu 2 i 3 stopnia uległa twarz, klatka piersiowa, ręce, obie nogi. Przyjęty na OIOM w Grudziądzu, przetransportowany został helikopterem w stanie ciężkim do Szczecina, gdzie wielokrotnie zmieniano opatrunki, przeprowadzono również zabieg przeszczepu skóry. Obecnie potrzebuje ubrań uciskowych oraz kosztownej rehabilitacji, nierefundowanej przez NFZ. Prosimy o wsparcie chłopca oddając mu swój 1% lub przekazując środki w postaci darowizn.

Dominik Marchlewski