Bronia Andrzejczak

Poznaj historię Naszego podopiecznego

Bronia Andrzejczak z Chorzowa w styczniu 2017(w dniu wypadku 1,5 roku) uległa poparzeniu ściągając na siebie miskę z wrzącą wodą. Zostało poparzone około 4% powierzchni ciała. Poparzenie obejmuje ramię, przedramię lewe oraz lewą rękę z objęciem stawu łokciowego i nadgarstka. Są to oparzenia okrężne II stopnia oraz oparzenie I stopnia klatki piersiowej. W miejscach głęboko oparzonych tj. okolicy stawu łokciowego obejmując przedramię i ramie powstała martwica. Nie wykonano przeszczepu skóry ze względu na infekcję rotawirusową, infekcję dróg moczowych oraz przebyte po urodzeniu farmakologiczne zamknięcie przewodu tętniczego Botala. Pobyt w szpitalu trwał 18 dni. Bronia wymaga leczenia maściami sylikonowymi bądź plastrami sylikonowymi oraz w przyszłości – po wygojeniu rany – stosowania ubranka uciskowego, gdyż tkanki już zaczęły przerastać. Możliwe jest także pojawienie się przykurczu w miejscu stawu łokciowego. Sytuacja materialna nie pozwala rodzicom na tak kosztowne leczenie. Gorąca prośba o darowizny na leczenie dziewczynki lub przekazanie 1% podatku.

Tradycyjna wpłata na subkonto podopiecznego

Bronia Andrzejczak

Wspomóż podopiecznego szybkim przelewem

Przekazujesz 20 zł

Przekazujesz 50 zł

Przekazujesz 100 zł

Przekazujesz 200 zł

Dla Bronia Andrzejczak

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest TPAY.COM – Krajowy Integrator Płatności S.A.