Adam Łojek

22 letni Adam Łojek miał 5 września 2016 roku nieszczęśliwy wypadek, który odmienił całkowicie jego życie. Podczas pracy w pomieszczeniu, w którym się znajdował nastąpił wybuch gazu i jego ciało w 85% zostało poparzone. Przez 7 dni lekarze walczyli o jego zdrowie, dając mu tylko 1% na przeżycie. Jednak wygrał walkę ze śmiercią. Teraz wraca do sił, ale przede nim jeszcze długa droga. Powoli stawia pierwsze kroki, na nowo uczy się jeść, mówić, mimo to w dalszym ciągu potrzebuje stałej opieki. Przeszczepy skóry i rehabilitacja to w tej chwili jedyna forma powrotu do zdrowia. Adam nie poddaje się i walczy. Bardzo prosi o pomoc i przekazanie 1% podatku na rzecz swojego powrotu do zdrowia i życia.

Adam Łojek