Emilia Giedrojć

Poznaj historię Naszego podopiecznego

Emilia Giedrojć mieszka w Kowalach Oleckich. W styczniu 2011 roku uległa ciężkim i rozległym poparzeniom termicznym twarzy, szyi, uszu, obu rąk i piersi (ogółem ok. 20% ciała). Obecnie znajduje się pod stałą opieką Szpitala Powiatowego w Łęcznej Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Emilia cierpi na przykurcze pooparzeniowe szyi i ma problemy z wykonywaniem najprostszych codziennych czynności. W powrocie do normalnego życia może jej pomóc operacja plastyczna polegająca na wszczepieniu sztucznej skóry, tzw. “Integra Skin”. Koszt takiego zabiegu to ok. 15 tysięcy złotych, co przekracza możliwości finansowe Emilii i jej rodziny.

W imieniu Emilii prosimy więc o pomoc finansową poprzez oddanie 1% podatku na konto Fundacji z dopiskiem: “Emilia Giedrojć”.

Tradycyjna wpłata na subkonto podopiecznego

Emilia Giedrojć

Wspomóż podopiecznego szybkim przelewem

Przekazujesz 20 zł

Przekazujesz 50 zł

Przekazujesz 100 zł

Przekazujesz 200 zł

Dla Emilia Giedrojć

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest TPAY.COM – Krajowy Integrator Płatności S.A.