Emilia Giedrojć

Emilia Giedrojć mieszka w Kowalach Oleckich. W styczniu 2011 roku uległa ciężkim i rozległym poparzeniom termicznym twarzy, szyi, uszu, obu rąk i piersi (ogółem ok. 20% ciała). Obecnie znajduje się pod stałą opieką Szpitala Powiatowego w Łęcznej Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Emilia cierpi na przykurcze pooparzeniowe szyi i ma problemy z wykonywaniem najprostszych codziennych czynności. W powrocie do normalnego życia może jej pomóc operacja plastyczna polegająca na wszczepieniu sztucznej skóry, tzw. “Integra Skin”. Koszt takiego zabiegu to ok. 15 tysięcy złotych, co przekracza możliwości finansowe Emilii i jej rodziny.

W imieniu Emilii prosimy więc o pomoc finansową poprzez oddanie 1% podatku na konto Fundacji z dopiskiem: “Emilia Giedrojć”.

Emilia Giedrojć

przekaż darowiznę (Cele statutowe)