Bartłomiej Zawadzki

Poznaj historię Naszego podopiecznego

Bartłomiej Zawadzki z Łodzi 11.07.2018 roku, dokładnie 6 dni po swoich 18 urodzinach uległ wypadkowi w wyniku którego doznał poparzeń II i III stopnia ponad 40 % powierzchni ciała. Do wypadku doszło kiedy był sam w domu, podczas przygotowywania frytek poparzył się gorącym olejem. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy w szpitalu w Łodzi, helikopterem przetransportowany został do Centrum leczenia oparzeń w Łęcznej. W chwili obecnej wszystkie przeszczepy są już wygojone niestety pozostały bardzo duże blizny które utrudniają funkcjonowanie i sprawiają straszny ból, w związku z tym Bartek ma zalecone ubranie uciskowe, plastry silikonowe oraz maści Sutricon do masażu blizn. Wszystko to przekracza możliwości finansowe rodziny. Mama Bartka jest samotną matką, sama jest niepełnosprawna z orzeczoną rentą chorobową z powodu choroby Leśniowskiego- Crohna. Oprócz tego ma jeszcze jednego, 8 – letniego syna, który również jest dzieckiem niepełnosprawnym. Dlatego bardzo prosimy o pomoc dla Bartka w formie darowizn i 1%.

Tradycyjna wpłata na subkonto podopiecznego

Bartłomiej Zawadzki

Wspomóż podopiecznego szybkim przelewem

Przekazujesz 20 zł

Przekazujesz 50 zł

Przekazujesz 100 zł

Przekazujesz 200 zł

Dla Bartłomiej Zawadzki

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest TPAY.COM – Krajowy Integrator Płatności S.A.