Zygmunt Serówka

Opublikowane przez Fundacja Jagoda w dniu

Zygmunt Serówka uległ poważnym poparzeniom podczas Świąt Bożego Narodzenia 2019 roku. Już wcześniej zmagał się z niepełnosprawnością – nie miał ręki. Zapaliła się jego proteza. Poparzeniom uległa druga ręka, do tego wszystkiego doszedł paraliż nóg. Pan Zygmunt przebywa w specjalistycznej placówce rehabilitacyjnej. Nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Wymaga całodobowej opieki oraz wielu zabiegów rehabilitacyjnych. Do tego doszedł czas epidemii, który utrudnia kontakt z bliskimi – na Pana Zygmunta w domu czeka syn – przed wypadkiem spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Teraz Pan Zygmunt nie jest w stanie nawet samodzielnie jeść. Prosimy o pomoc w postaci odpisów 1% podatku oraz darowizny imienne na konto Fundacji.

0 Komentarzy