Mirosław Bastek

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
Share on pinterest

Poznaj historię

Naszego podopiecznego

Pan Mirosław w lutym 2012 roku uległ poparzeniu termicznemu w wyniku wybuchu gazu. Oparzenia dotyczą twarzy, głowy, szyi oraz obu rąk w stopniu IIb/III (15% powierzchni ciała). Dodatkowo poparzeniu uległy drogi oddechowe.

Pan Mirosław podlega opiece Szpitala Klinicznego MON w Warszawie, gdzie regularnie przeprowadzane są u niego przeszczepy skóry w celu likwidacji przykurczów – częściowo zakończone sukcesem, częściowo niestety nie. Dojazdy do Warszawy wiążą się z dużymi kosztami dla jego najbliższych, do których dochodzą wydatki związane z lekami, bandażami oraz ubraniami uciskowymi.

Pan Mirosław nie pracuje ze względu na przykurcze rąk, nie może również zajmować się swoimi czterema córkami. Stąd apel o pomoc w postaci przekazywania pieniędzy oraz 1% podatku na rzecz jego leczenia i rehabilitacji, aby jak najszybciej mógł wrócić do zdrowia i normalnego życia!

Wpłata na subkonto

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Jagoda

Alior Bank, nr rachunku:
78 2490 0005 0000 4530 3670 0568

 

Tytułem:

Mirosław Bastek

Wspomóż nas

przekaż darowiznę (Pieniądze przeznaczane są na działalność statutową fundacji, wpłata na subkonto podopiecznego według danych powyżej)