fundacja
jagoda

Zapraszamy do wrocławskiego klubu Firlej

Koncert charytatywny

21 listopada 2015 roku o godzinie 18:00 zaprosiliśmy na koncert do klubu Firlej we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 56. Data była nieprzypadkowa. Zbiegała się z urodzinami Jagody – naszej patronki. Ponadto świętowaliśmy 6-lecie powstania Fundacji. I co ważne, tego dnia obchodzony jest również Światowy Dzień Życzliwości, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

Zaplanowaliśmy dużo dobrej muzyki i tańca. Nie zabrakło smacznych i egzotycznych posiłków.

Naszą imprezę patronatem honorowym objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski oraz Prezydent Miasta Wrocławia natomiast patronatem medialnym serwis naszemiasto.pl.

uchwycone w obiektywie