Przekaż 1% podatku poparzonym!

Zostań wolontariuszem

Chętnie korzystamy z pomocy wolontariuszy. U nas masz szansę nabyć umiejętności organizatorskich, każdego bowiem wolontariusza angażujemy w nasze przedsięwzięcia - od pomysłu do realizacji. Od środka możesz poznać, jak działa fundacja: co, gdzie i jak załatwić, aby osiągnąć cel - pomóc poparzonej osobie, zorganizować happening lub szkolenie ratownicze.

Dlatego, jeśli masz trochę wolnego czasu i wyobraźnię, jesteś uczciwy i odpowiedzialny - dołącz do nas! Pomóż nam kształtować naszą organizację - jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Nieśmiałość czy brak doświadczenia nie będą żadną przeszkodą - znajdziemy dla Ciebie ciekawe zajęcie, któremu podołasz. W zamian za Twoje zaangażowanie, zapewniamy pracę w miłym i twórczym zespole młodych pasjonatów. U nas zdobędziesz nowe doświadczenia i umiejętności przydatne w szkole czy pracy.

Nasi wolontariusze

Agata Kościuczuk
Aleksandra Jeżewska
Katarzyna Sikorska
Klaudia Kołakowska
Linda Smug
Marta Nogaj
Stella Bąk
Zdzisław Koczarski
Miejsce dla Ciebie!

Wolontariat w "Fundacji Jagoda" edukacja, pomoc, zabawa!

Artykuł w Gazecie Wolontariatu (nr 1 [6]/2013, wyd. Miejskie Centrum Wolontariatu).